MÖBLER / Bord / Piedestal 7358356
nr 735 8356
Piedestal
höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 januari 2012
kl 17:49:54
150 kr
200 kr
250 kr
600 kr
700 kr
700 kr
750 kr
850 kr
6
850 kr
6
950 kr
1.000 kr
1.100 kr
6
1.100 kr
6
1.200 kr